Dlaczego my?

Auto Skup Łódź wyróżnia się przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem oraz zespołem specjalistów, którzy zapewniają sprawną i profesjonalną obsługę, zarówno w zakresie skupu używanych samochodów, jak i złomowaniu aut. Świadczymy kompleksowe usługi wszystkim właścicielom samochodów, którzy szukają sposobu na pozbycie się niechcianego lub niesprawnego auta. Dbamy o to, aby wszystkie przeprowadzane przez nas transakcje przebiegały w sposób sprawny, szybki i bez zbędnych formalności. Skupujemy samochody na terenie całej Łodzi i województwa łódzkiego. Skupujemy samochody, zapewniając Klientom płatność gotówką lub przelewem, dzięki czemu możemy zrealizować zlecenia nawet tego samego dnia.

Uczciwość

Wychodzimy z założenia, że uczciwość jest podstawą we współpracy z Klientem, dlatego współpracujemy z doświadczonymi rzeczoznawcami, którzy dokładnie i precyzyjnie wyceniają każdy samochód. Dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom najbardziej atrakcyjną cenę, co przekłada się na satysfakcjonującą współpracę dla obu stron.

Kompleksowa obsługa

Wiemy, jak ważny jest czas naszych Klientów, dbamy więc o to, aby każda transakcja była przeprowadzona sprawnie i bez zbędnych formalności. Powierzając nam skup używanych samochodów lub złomowanie aut mogą Państwo liczyć na kompleksowość świadczonych usług, obejmujących wycenę, przygotowanie indywidualnej umowy, transport pojazdu oraz wydaniu odpowiednich oświadczeń, pozwalających bezproblemowo wyrejestrować pojazd.

Bezpłatne usługi

Auto skup zapewnia swoim Klientom bezpłatne usługi w ramach przeprowadzanych transakcji. Nie pobieramy opłat za wycenę czy transport pojazdu na lawecie. Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat, nawet jeżeli po przedstawieniu oferty nie decydują się na korzystanie z usług skupu. Własna laweta pozwala także na zapewnienie bezpłatnego transportu samochodu na terenie Łodzi i okolic.

Szeroka oferta

Zajmujemy się skupem używanych samochodów wszystkich marek, bez względu na stan techniczny, których cena nie przekracza 100 tysięcy złotych.

Kupujemy samochody:

  • nowe,
  • używane,
  • bez przeglądu lub OC,
  • uszkodzone,
  • powypadkowe,
  • rozbite,
  • spalone.

Zgodnie z prawem

Oferujemy w pełni legalny skup aut oraz złomowanie w autoryzowanym punkcie. Z kontrahentami podpisujemy umowę kupna-sprzedaży oraz inne niezbędne dokumenty, w tym zaświadczenie o oddaniu samochodu do Stacji Demontażu Pojazdów, unieważnienie dowodu rejestracyjnego i tablic rejestracyjnych.

Zapraszamy do kontaktu i owocnej współpracy!