Jakie korzyści daje Auto Skup?

Największą korzyścią jest szybka sprzedaż używanego samochodu. Nie trzeba wystawiać dziesiątek ogłoszeń w portalach internetowych, umawiać się na spotkania z potencjalnymi, niezdecydowanymi kupującymi i odbierać wielu telefonów. To oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy, ponieważ skup przeprowadza rzetelną, bezpłatną wycenę. Dodatkowo odbieramy pojazd własnym transportem bez obciążania Klienta dodatkowymi kosztami. I w końcu – to możliwość pozbycia się niechcianego auta – uszkodzonego, po stłuczce, a nawet całkowicie rozbitego.

Jak przebiega transakcja?

Bardzo szybko i bezproblemowo. Jeżeli chcecie Państwo sprzedać nam swój samochód, wystarczy skontaktować się z nami – mailowo lub telefonicznie. Podczas rozmowy umawiamy się na spotkanie, w trakcie którego sprawdzamy stan pojazdu i dokonujemy wyceny, która może zostać przez Państwa przyjęta lub odrzucona. Jeżeli oferta okaże się satysfakcjonująca, transakcja zostanie sfinalizowana (poprzez umowę kupna-sprzedaży) – Państwo otrzymacie pieniądze, a my zabierzemy samochód własnym transportem.

Dlaczego mam Wam zaufać?

Bo posiadamy doświadczenie i współpracujemy ze sprawdzonym specjalistą, który jest w stanie rzetelnie i uczciwie wycenić samochód. Oczywiście oględziny samochodu odbywają się już w miejscu wskazanym przez Klienta – to tam sprawdzamy stan techniczny i wizualny, a także proponujemy Klientowi cenę.

Jak szybko realizowana jest transakcja?

Tak, jak to tylko możliwe – cenimy czas zarówno Państwa, jak i swój własny. Spotkania w Łodzi umawiamy nawet tego samego dnia co zapytanie. W przypadku większych odległości może to potrwać dłużej. Termin dostosowany jest oczywiście do możliwości Klienta. Jeżeli zależy Państwu na czasie, polecamy kontakt telefoniczny – dzięki czemu od razu możemy ustalić termin spotkania i szybko sfinalizować transakcję.

Jak wyglądają formalności?

Wszystkie załatwiane są na miejscu – umowa przygotowywana jest natychmiast, a wszelkimi innym sprawami zajmujemy się my. Dzięki temu nie musicie się Państwo o nic martwić.

Jakie auta skupujemy?

Wszystkie – niezależnie od tego jakiej są marki, w którym roku zostały wyprodukowane, jaki mają przebieg, a nawet, jaki mają stan techniczny. Kupujemy zarówno nowe i w pełni sprawne pojazdy, jak również auta po stłuczkach, całkowicie rozbite, nie posiadające ubezpieczenia itd. Oczywiście im lepszy stan techniczny i wizualny pojazdu, tym cena jaką jesteśmy w stanie za niego zapłacić będzie wyższa.

Ile możecie zapłacić za samochód?

Skupujemy samochody do 100 tysięcy złotych.

Czy transport zakupionego pojazdu jest zawsze bezpłatny?

Oczywiście, podobnie jak wycena – niezależnie od miejscowości, w której sfinalizowana zostanie transakcja.

Na jakim terenie działacie?

Skupujemy samochody na terenie całego województwa łódzkiego.

Jak płacicie?

Zwykle gotówką, jednak na życzenie Klienta możemy również wykonać przelew na rachunek bankowy.

Dlaczego Wy?

Bo jesteśmy profesjonalistami, posiadamy wieloletnie doświadczenie i cechuje nas uczciwość w kontaktach z Klientem. Co najważniejsze, płacimy najlepiej na rynku!