Złomowanie aut to idealny sposób na pozbycie się niechcianego pojazdu. Wiele samochodów, ze względu na kiepski stan techniczny lub zaniedbanie właścicieli nie nadaje się do użytku. Właściciele aut w złym stanie, nie mogą również liczyć na duży przypływ gotówki ze sprzedaży pojazdu. W takiej sytuacji najlepiej pozbyć się samochodu, korzystając z usługi złomowania aut.

Złomowanie aut to nie tylko szybki sposób na pozbycie się niesprawnego samochodu, ale również odzyskiwanie surowców wtórnych i sprawnych części. Podczas złomowania pojazdów usuwane są wszelkiego rodzaju płyny, co w połączeniu z odpowiednim recyklingiem odpadów, wpływa pozytywnie na środowisko naturalne. Złomowanie samochodów to także korzyść finansowa dla właściciela, który za oddawany samochód otrzyma odpowiednią kwotę.

Złomowanie pojazdów

Wiemy jak ważne dla naszych Klientów jest poczucie bezpieczeństwa oraz kompleksowa obsługa. Zajmując się złomowaniem aut odpowiadamy kompleksowo za przeprowadzenie całej transakcji oraz załatwienie wszelkich formalności. Naszym Klientom zapewniamy transport własną lawetą, co znacznie przyspiesza proces złomowania aut.

Jako firma zapewniamy:

  • Bezpłatną wycenę pojazdu
  • Bezpłatny transport samochodu na lawecie
  • Zapłatę za złomowany pojazd

Właściciele złomowanych aut otrzymują specjalne zaświadczenie, które pozwoli bezproblemowo załatwić sprawy urzędowe, łącznie z wyrejestrowaniem samochodu.

Zajmujemy się złomowaniem pojazdów dowolnych marek i w jakimkolwiek stanie technicznym.

 

Legalnie i kompleksowo

Nasz Skup Aut działa w pełni legalnie, a naszym Klientom zapewniamy pełną dokumentację:

  • zaświadczenie o tym, że pojazd został przyjęty do Stacji Demontażu Pojazdu,
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego,
  • unieważnienie tablic rejestracyjnych,
  • unieważnienie karty pojazdu.

Po kasacji właściciel pojazdu ma 30 dni na jego wyrejestrowanie – aby było to możliwe wystarczy udać się z powyższymi dokumentami oraz tablicą rejestracyjną do wydziału komunikacji w urzędzie gminy.